Nada i Janja šampionke Svetskog kupa u boksu

Reprezentativke Srbije iz Kik boks kluba Niš, nada Krivačević i Janja Savić, osvojile su zlato na Svetskom kupu održanom u Budimpešti. One su aktuelne šampionke sveta iz 2022. godine, a tu titulu braniće na Svetskom prvenstvu u avgustu ove godine.

Svetski kup održan je od 13. do 16. juna u Budimpešti, a Nada Krivačević je u finalu ubedljivo savladala reprezentativku Grčke. Janja Savić je pokazala superiornost u meču sa predstavnicom Poljske, i tako obezbedila još jednu zlatnu medalju.

Ivan Krivačević, koji je takođe član Kik boks kluba Niš, propustio je takmičenje u Budimpešti zbog obaveza prema reprezentaciji. On je ovog vikenda učestvovao na međunarodnom turniru u Kumanovu, i osvojio srebrnu medalju.